top of page

СЛОВО ЖИТТЯ

ЖИВИ ВІРОЮ

Наша історія

14 вересня 2022 служінню «Слово Життя» в Україні виповнилось 30 років. Коли ми тільки починали це служіння, ми мали лише одну мрію - донести Євангеліє Ісуса Христа молоді та допомогти їм зростати в вірі. Через 30 років це не змінилось.

 

Наш засновник завжди казав: «Якщо ми будемо проповідувати Євангеліє, то люди будуть спасенні, якщо ми будемо вчити їх посвяті, вони будуть служити Богу!». Це і є історія цих 30 років! Євангеліє проповідувалося, воно змінювало життя, і церква Ісуса Христа збудовувалась. Слава Богу за всі життя, яких торкнулась і змінила сила Євангелія. Те, що починалось з чогось маленького, Бог використовував для Своєї слави! Саме так Він і діє: Він бере щось слабке та використовує це для Своєї слави!

Нашi цiнностi 

Діяльність місії «Слово Життя» спрямована на благовістя та учнівство молоді за допомогою різноманітних методів, які не суперечать Божому Слову та сприяють розбудові Церкви Ісуса Христа.

01

БIБЛIЙНIСТЬ

Ясна істина Божого Слова - це наш орієнтир. 

02

ОРIЄНТОВАНIСТЬ НА МОЛОДЬ

Потенціал наступного покоління - це наша пристрасть.

03

ЄВАНГЕЛІЗМ

Радісна звістка про Ісуса - це наше послання.

04

УЧНIВСТВО

Підготовка учнів - це наш метод.

05

ЕНЕРГІЙНІСТЬ

Захоплення життям у Христі - це наша культура.

Доктринальне твердження 

Боже Слово формує філософію нашого життя та служіння. Нижче наведені наші переконання, які визначають нас як місію «Слово Життя». 

01:
БIБЛIЯ - НАТХНЕНА БОГОМ КНИГА

Ми віримо, що книги Старого та Нового Завіту були словесно натхнені Богом. Ми віримо, що Святе Письмо є безпомилковим в оригінальних манускриптах, Воно є найвищим і остаточним авторитетом для віри та життя.

02:

ТРИ ОСОБИ ТРІЙЦІ

Ми віримо в єдиного Бога, Творця і Вседержителя, Який вічно існує в трьох особах — Отець, Син і Святий Дух.

03:
IСУС ХРИСТОС - БОГ 

Ми віримо в Божественність Ісуса Христа, Його непорочне народження, безгрішне життя, Його смерть як викуп за гріхи кожної людини, Його тілесне воскресіння, Його вознесіння та особисте, неминуче повернення до початку Великої Скорботи та Тисячолітнього царства.

04:
ГРІХ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Ми віримо, що всі згрішили. Кожна людина є винною перед Богом та знаходиться під Його осудом.

05:
ВІРА В ІСУСА - ЄДИНИЙ ШЛЯХ ДО СПАСІННЯ

Ми віримо, що всі, хто вірою приймають Ісуса Христа, народжуються згори від Святого Духа. Віруючі в Ісуса є дітьми Божими і навічно спасенними. Ми віримо, що Святий Дух живе в кожному віруючому для того, щоб просвіщати, скеровувати та  підкріпляти його в житті, благовісті  та служінні. Ми віримо, що Бог відповідає на молитви Своїх людей і задовольняє їхні потреби згідно зі Своїми цілями.

06:
ЧУДЕСА БУЛИ ДАНІ РАННІЙ ЦЕРКВІ

Ми віримо, що Бог дає духовні дари всім віруючим для розбудови тіла Христа. Однак дари-знамення Святого Духа, такі як мови та зцілення, були обмежені періодом ранньої церкви.

07:
ТІЛЕСНЕ ВОСКРЕСІННЯ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Ми віримо у тілесне воскресіння праведних і неправедних, вічне блаженство спасенних у Славі та вічне свідоме покарання загиблих у пеклі.

08:
ВІРУЮЧІ ПОКЛИКАНІ ЖИТИ СВЯТО

Ми віримо, що всі віруючі покликані до життя у відокремленні від усіх гріховних практик і союзів цього світу.

09:
ШЛЮБ ВСТАНОВЛЕНИЙ БОГОМ

Ми віримо, що від початку, від Адама і Єви, Бог встановив шлюб між одним чоловіком і однією жінкою. Будь-яка сексуальна діяльність поза цим біблійним визначенням шлюбу, в тому числі гомосексуальні практики, прямо суперечить Божому Слову та Його намірам щодо інституту сім’ї.

10:
БІОЛОГІЧНА СТАТЬ - НЕЗМІННИЙ БОЖИЙ ПЛАН 

Ми віримо, що Бог дивовижно створює кожну людину чоловіком або жінкою для Своєї слави. Ці дві різні статі доповнюють одна одну і разом відображають образ і природу Бога. Заперечення своєї біологічної статі є відмовою від Божої волі та Його доброго плану для людства і кожної особистості.

Наші партнери

Word of Life_Logo Upload version.png
logo_ecb_new.png
BYUA.png
BM.png
Sinergia.png
logo_kts_ukr_gold.png
KES logo.png
УБТС_edited.png
dare2share-logo.png
bottom of page