top of page
Благовiстя
Лiтнi, зимовi табори
Служіння церквам

СЛУЖІННЯ

Під час навчання в Біблійному Інституті великою частиною життя студентів є служіння! Це можливість разом із нашими місіонерами практикувати те, що було вивчено на лекціях.

     

У яких служіннях ти зможеш взяти участь? 

БЛАГОВIСТЯ

Ми впевнені, що завдання віруючих людей - поділитися Доброю Звісткою про Христа зі своїм поколінням. Тому усі наші служіння пов’язані з розповсюдженням Звістки про Спасителя. Кожен студент проходить предмет «Євангелізм», а потім здобуває досвід благовістя в таких служіннях, як табори, спортивні заходи, ярмарки ігор, євангелізаційні заходи в церквах та ін.

2

ЛIТНI, ЗИМОВI ТАБОРИ
IMG_5718.jpg

Можливо, ти колись був учасником нашого літнього або зимового табору? Ми пропонуємо нашим студентам побувати за лаштунками цих проектів та спробувати себе в якості організаційної команди табору. Участь у літніх таборах - обов'язкова частина навчальної програми. Студенти БІСЖ можуть на практиці застосувати те, що вивчили на лекціях - як ясно ділитися Євангелієм, як розповісти своє свідчення, як актуально застосовувати Слово Боже в повсякденному житті та інше.

3

СЛУЖIННЯ ЦЕРКВАМ
IMG_9692.jpg

Усі напрямки нашої діяльності спрямовані на те, щоб бути благословінням для церкви. Саме тому протягом року ми маємо різноманітні служіння в помісних церквах України - семінари для молоді, євангелізаційні проекти, дитячі свята, спортивні турніри та ін. До цих проектів долучаються й наші студенти, набираються досвіду служіння, практикують вивчене на лекціях.

4

"У ПОШУКАХ CВІТЛА"
IMG_7845.jpg

З початком повномасштабної війни в Україні ми, як і багато служінь в Україні, навчаємося служити людям в умовах війни. Одним із таких напрямків служіння є євангелізаційна вистава для дітей переселенців “У пошуках світла”. Разом з нашими студентами ми мали можливість показати цю виставу у більше, ніж у 20 містах України. Можливо, саме ти зможеш долучитися до майбутніх вистав.

5

УЧАСТЬ У ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ МІСІЇ
IMG_5336.jpg

На території нашої місії протягом року проходять різноманітні заходи: семінари, конференції, ретрити, фестивалі. Наші студенти долучаються до організації таких проектів, служать нашим гостям як частина штату “Слово Життя”. 

У пошуках світла
заходи
bottom of page