top of page

ЖИТТЯ

Через стаціонарну форму навчання ми намагаємось зменшити відстань між партою та реальним життям. Життя у спільноті - можливість  щоденно практикувати те, що було вивчено на лекціях.

НАСТАВНИКИ

Коли ти стаєш нашим студентом, в тебе з’являється твій особистий наставник з наших місіонерів, який буде тебе підбадьорювати, молитися та допомагати під час навчання. Це такі стосунки, які часто виходять за межі програми навчання, а продовжуються навіть після випуску. Учнівство один на один – це те, що відрізняє навчання на нашому Курсі.

2

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Ми віримо в те, що Слово Боже, яке ти вивчаєш на нашому курсі, має вплинути на твоє християнське життя. Саме тому разом з іншими студентами ти будеш весь час працювати в команді та вчитися взаємодіяти на різних рівнях студентського життя. Спілкування в кімнаті, різноманітні відповідальності, миття посуду, обслуговування їдальні, виїзди на служіння - саме там ти зможеш застосовувати свої знання на практиці.

3

СПОРТ

2 рази на тиждень за розкладом інституту проходять заняття зі спорту: футбол, волейбол, баскетбол, фітнес для дівчат. Часто саме через спорт виявляються хороші чи погані сторони нашого характеру. Тому ми віримо, що спорт може стати корисним інструментом не лише у фізичному розвитку, але й емоційному, інтелектуальному та духовному. 

4

РОБОТА

Територія “Слово Життя” знаходиться у мальовничому місці в лісі та вимагає постійного догляду. Уся робота на території здійснюється нашими місіонерами та волонтерами. 2-3 рази на тиждень студенти долучаються до цієї роботи. На один чи два роки ця територія може стати твоїм домом, а час роботи - можливістю подбати про місце, де ти живеш. 

5

ВІЛЬНИЙ ЧАС

Протягом дня студенти мають декілька вільних годин. Цей час можна використати з користю - зустрітися зі своїм наставником, ближче познайомитися з місіонерами, які живуть на території, поспілкуватися з друзями в нашому затишному кафе чи просто відпочити. 

bottom of page