top of page

Кампус

У нас стаціонарне навчання, тож більшу частину свого часу ти проводитимеш на території нашої місії. Тут ми більше розповімо про це місце, щоб ти мав уявлення, що на тебе чекає.

Иллюстрация_без_названия 33.png

ЗАГАЛЬНЕ 

Наша територія розташована у мальовничому куточку за містом. Ліс, озеро, павліни - особлива прикраса цього місця. Ти знайдеш багато затишних зон, де можна посидіти наодинці або провести час з компанією.  Ми маємо декілька аудиторій, які ми використовуємо для різних груп студентів. Великі зібрання проходять у Залі Трансформації.  Ми завжди працюємо над тим, щоб покращити нашу територію, адже це місце може стати твоїм другим домом.

ЖИТЛОВІ КОРПУСИ 

На території “Слово Життя” розташовані житлові корпуси для студентів. В корпусі є окремий чоловічий і жіночий поверх, на кожному з яких є 4 кімнати. У кожній кімнаті живе 4-6 студентів, а загальний туалет і душ розташований на поверсі.  Також на кожному поверсі є зона для спілкування, дошка для прасування і праска, міні-кухня, обладнана електрочайником, мікрохвильовою піччю та холодильником.