top of page

НАВЧАННЯ

Як проходить навчальний процес?

ЛЕКЦII

В програму Біблійного Інституту входять базові предмети з богослов’я, загальний огляд Біблії, вивчення окремих книг, а також практичні курси з християнського життя та служіння. Кожний предмет триває 15 академічних годин + 6 годин самостійного вивчення. Раз на два-три тижні студенти складають іспити. Навчання відбувається зранку до обіду, а ввечері є час для самостійної підготовки та виконання домашніх завдань. Календар предметів кожного року змінюється, проте ти можеш ознайомитися з переліком предметів:

Християнське Життя

Бібліологія

Євангелізм

Модель Молодіжного служіння

Книга Приповістей

Табірне служіння

Жити за Книгою:
Методи вивчення Біблії

Послання до Римлян

Книга Пророка Ісаї

Книга Дії Апостолів

Пасторські послання

1, 2 Послання Петра

Герменевтика

Есхатологія

Послання до Якова

Історичні Книги

Біблійний погляд

на чоловіка і жінку

1, 2 Послання до Солунян

Огляд Нового Заповіту

Еклезіологія

Огляд Старого Заповіту

Книга Екклезіаста та Пісні Пісень

Біблійний погляд

на створення світу

Хамартіологія та Антропологія

Історія Церкви

Життя Христа

Християнський шлюб

Інтеграція в Церкву

Послання до Євреїв

Вступ до Місіології

Книга пророка Даниїла

2

АКРЕДИТАЦІЯ

Незважаючи на те, що навчальні години та години самостійного навчання нашої 2-річної програми відповідають ступеню бакалавра, ми не є акредитованим навчальним закладом. Ми надаємо лише сертифікат про проходження нашої програми. Проте, якщо ти матимеш бажання продовжувати теологічну освіту, деякі семінарії в Україні зараховують певні пройдені предмети з нашого курсу. 

3

ВИКЛАДАЧI

Унікальна особливість нашого служіння в тому, що місіонери живуть на території місії разом зі студентами, викладаючи різні предмети, запрошуючи до себе в гості та виконуючи функцію особистих наставників для студентів. Так що більшість викладачів ти будеш дуже добре знати, більше того, вони з часом стануть твоїми близькими друзями. 

 

Деякі викладачі приїжджають до нас з інших країн. Як правило, це пастори чи місіонери, які готові поділитися своїм досвідом та викликами з нашими студентами. 

bottom of page